KNVB – info

Programma FC Lighttown 2019-2020:

Mannen:

Vrijdag 6 september 2019 om 20.10 uur in Genderbeemd te Eindhoven: 1E RONDE BEKER: TOB 5 – FC Lighttown 1

Vrijdag 13 september 2019 om 20.10 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – FC Bergeijk 3

Vrijdag 20 september 2018 om 19.15 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – Brabantia 6

Vrijdag 27 september 2019 om 21.05 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: Woenselse Boys 6 – FC Lighttown 1

Vrijdag 4 oktober 2019 om 20.10 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – SenC2

Vrijdag 11 oktober 2019 om 22.00 uur in Heiberg te Veldhoven: Sint Joris 2 – FC Lighttown 1

Vrijdag 18 oktober 2019 om 19.15 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – FC Skiete Willie 1

Vrijdag 8 november 2019 om 20.10 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – FCV/Dorpscafe WII 3

Maandag 18 november 2019 om 21.00 uur in Rabobank Sporthuis te Reusel: RISC 1 – FC Lighttown 1

Vrijdag 6 december 2019 om 19.15 uur in Heiberg te Veldhoven: Brabantia 6 – FC Lighttown 1

Vrijdag 13 december 2019 om 21.05 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – TOB 5

Vrijdag 17 januari 2020 om 22.00 uur in Atalanta te Veldhoven: ESZVV Totelos 7 – FC Lighttown 1

Vrijdag 24 januari 2020 om 20.25 uur in De Drie Eijken te Bergeijk: FC Bergeijk 3 – FC Lighttown 1

Vrijdag 7 februari 2020 om 19.15 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown m1 – Woenselse Boys 6

Vrijdag 14 februari 2020 om 22.00 uur in De Tempel te Eindhoven: SenC 2 – FC Lightown 1

Vrijdag 28 febrauri 2020 om 19.15 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – Sint Joris 2

Maandag 2 maart 2020 om 21.05 uur in Atalanta te Veldhoven: FC Skiete Willie 1 – FC Lighttown 1

Vrijdag 20 maart 2020 om 22.05 uur in De Wedert te Valkenswaard: FCV/Dorpscafe WII 3 – FC Lighttown 1

Vrijdag 27 maart 2020 om 22.00 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – RISC 1

Vrijdag 10 april 2020 om 20.10 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: TOB 5 – FC Lighttown 1

Vrijdag 24 april 2020 om 20.10 uur in Frits Philipshal te Eindhoven: FC Lighttown 1 – ESZVV Totelos 7

Zie ook: www.knvbfutsaleindhoven.nl of www.voetbal.nl

Vrouwen:

Maandag 23 september 2019 om 21.00 uur in Best: FC Lighttown – Fried van de Laar

Maandag 21 oktober 2019 om 19.30 uur in Oirschot: Huijbregts Relou Bouw – FC Lighttown

Maandag 28 oktober 2019 om 20.15 uur in Best: FC Lighttown – Van Delft/De Visser

Maandag 11 november 2019 om 21.45 uur in Best: Heertum Bouw – FC Lighttown

Maandag 18 november 2019 om 21.00 uur in Oirschot: Fried van de Laar – FC Lighttown

Maandag 16 december 2019 om 19.30 uur in Oirschot: FC Lighttown – Huijbregts Relou Bouw

Maandag 6 januari 2020 om 21.45 uur in Best: Van Delft/De Visser – FC Lighttown

Maandag 13 januari 2020 om 19.30 uur in Oirschot: FC Lighttown – Heertum Bouw

Maandag 20 januari 2020 om 21.00 uur in Oirschot: FC Lighttown – Fried van de Laar

Donderdag 6 februari 2020 om 20.30 uur in Best: Huijbregts Relou Bouw – FC Lighttown

Maandag 10 februari 2020 om 19.30 uur in Oirschot: FC Lighttown – Van Delft / De Visser

Maandag 17 februari 2020 om 19.30 uur in Oirschot: Heertum Bouw – FC Lightotwn

Maandag 2 maart 2020 om 21.45 uur in Best: Fried van de Laar – FC Lighttown

REST VAN PROGRAMMA VOLGT NOG…..

Zie ook: www.zaalvoetbalbestoirschot.nl

Adressen sporthallen:

Frits Philipshal, Avignonlaan 1, Eindhoven – Noord (ingang via Franse Baan)

De Tempel: Henegouwenlaan 2, Eindhoven – Noord

De Drie Eijken: Hegmulder 2, Bergeijk

De Heiberg: Heerseweg 49, Veldhoven

De Hangar (Meerrijk): Meerbos 4, Eindhoven – Meerhoven

Atalanta: De Dom 9, Veldhoven

Fontys: Theo Koomenlaan 3, Eindhoven

Koolakkers: Koolakkers 5, Westerhoven

De Wedert: Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard

Naastenbest: Prinses Beatrixlaan 27, Best

De Kemmer: Bloemendaal 5, Oirschot

Kievit: Linze 13, Geldrop

Rabobank Sporthuis: Schutsboom 1, Reusel

Genderbeemd: Sterkenburg te Eindhoven

 

Wedstrijdwijzigingen voor de komende tijd: