KNVB – info

Programma FC Lighttown 2018-2019:

Mannen:

Vrijdag 31 augustus 2018: 1e ronde bekerwedstrijd om 22.00 uur in sporthal De Tempel tegen Boca / Blue Sun Zonnestudio’s 1 (2e klasser)

Vrijdag 7 september 2018: 1e competitiewedstrijd om 21.05 uur in sporthal Heiberg 1 tegen TOB 5

Maandag 10 september 2018: 2e competitiewedstrijd om 22.00 uur in Frits Philipshal tegen Woenselse Boys 3

Maandag 24 september 2018: 3e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Atalanta tegen FC Skiete Willie

Maandag 1 oktober 2018: 4e competitiewedstrijd om 22.00 uur in Frits Philipshal tegen Brabantia 9

Maandag 8 oktober 2018: 5e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Frits Philipshal tegen Unitas ’59 3

Vrijdag 26 oktober 2018: 6e competitiewedstrijd om 22.00 uur in Fontys tegen Xavanti 1

Maandag 29 oktober 2018: 7e competitiewedstrijd om 20.10 uur in Frits Philipshal tegen FC Bergeijk 4

Vrijdag 9 November 2018: 8e competitiewedstrijd om 22.05 uur in Amundsenhal tegen FCV/Dorpscafe WII 2

Maandag 12 november 2018: 9e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Frits Philipshal tegen ESZVV Totelos 7

Vrijdag 23 november 2018: 10e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Heiberg tegen Sint Joris 2

Maandag 3 december 2018: 11e competitiewedstrijd om 22.00 uur in Frits Philipshal tegen EMK 2

Maandag 10 december 2018: 12e competitiewedstrijd om 20.10 uur in Frits Philipshal tegen TOB 5

Vrijdag 11 januari 2019: 13e competitiewedstrijd om 20.25 uur in De Drie Eijken te Bergeijk tegen FC Bergeijk 4

Vrijdag 18 januari 2019: 14e competitiewedstrijd om 19.15 uur in De Tempel te Eindhoven tegen Woenselse Boys 3

Maandag 21 januari 2019: 15e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Frits Philipshal te Eindhoven tegen Skiete Willie 1

Maandag 4 februari 2019: 16e competitiewedstrijd om 22.00 uur in Frits Philipshal te Eindhoven tegen Brabantia 9

Vrijdag 15 februari 2019: 17e competitiewedstrijd om 19.15 uur in De Tempel te Eindhoven tegen Unitas ’59 3

Maandag 18 februari 2019: 18e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Frits Philipshal te Eindhoven tegen Xavanti 1

Maandag 11 maart 2019: 19e competitiewedstrijd om 22.00 uur in Frits Philipshal te Eindhoven tegen FCV/Dorpscafe WII 2

Vrijdag 22 maart 2019: 20e competitiewedstrijd om 21.05 uur in Atalanta te Veldhoven tegen ESZVV Totelos 7

Maandag 1 april 2019: 21e competitiewedstrijd om 20.10 uur in Frits Philipshal te Eindhoven tegen Sint Joris 2

Vrijdag 12 april 2019: 22e competitiewedstrijd (slot) om 20.55 uur in Kievit te Geldrop tegen EMK 2

Vrouwen:

Maandag 22 oktober 2018: 1e competitiewedstrijd om 19.30 uur in Naastenbest tegen Fried van de Laar

Maandag 12 november 2018: 2e competitiewedstrijd om 21.00 uur in De Kemmer tegen Huijbregts Relou Bouw

Maandag 26 november 2018: 3e competitiewedstrijd om 20.15 uur in Naastenbest tegen Van Delft / De Visser

Maandag 10 december 2018: 4e competitiewedstrijd om 19.30 uur in De Kemmer tegen Heertum Bouw

Maandag 7 januari 2019: 5e competitiewedstrijd om 21 uur in De Kemmer tegen Fried van de Laar.

Maandag 14 januari 2019: 6e competitiewedstrijd om 21 uur in Naastenbest tegen Heertum Bouw

Maandag 4 februari 2019: 7e competitiewedstrijd om 20.15 uur in Naastenbest tegen Huijbregts Relou Bouw

Maandag 11 februari 2019: 8e competitiewedstrijd om 19.30 uur in De Kemmer tegen Van Delft/De Visser

Maandag 25 februari 2019: 9e competitiewedstrijd om 21.45 uur in Naastenbest tegen Heertum Bouw

Maandag 18 maart 2019: 10e competitiewedstrijd om 21 uur in De Kemmer tegen Fried van der Laar

Maandag 6 mei 2019: 11e competitiewedstrijd om 21 uur in Naastenbest tegen Huijbregts Relou Bouw

Maandag 13 mei 2019: 12e competitiewedstrijd (slot) om 20.15 uur in Naastenbest tegen Van Delft/De Visser

Zie ook via www.zaalvoetbalbestoirschot.nl

Adressen sporthallen:

Frits Philipshal, Avignonlaan 1, Eindhoven – Noord (ingang via Franse Baan)

De Tempel: Henegouwenlaan 2, Eindhoven – Noord

De Drie Eijken: Hegmulder 2, Bergeijk

De Heiberg: Heerseweg 49, Veldhoven

De Hangar (Meerrijk): Meerbos 4, Eindhoven – Meerhoven

Atalanta: De Dom 9, Veldhoven

Fontys: Theo Koomenlaan 3, Eindhoven

Koolakkers: Koolakkers 5, Westerhoven

Amundsenhal: Valkenswaard

Naastenbest: Prinses Beatrixlaan 27, Best

De Kemmer: Bloemendaal 5, Oirschot

KIevit: Linze 13, Geldrop

Wedstrijdwijzigingen voor de komende tijd: